Dark Angels

Forum Gildi Dark Angels


  • Index
  •  » Gildia
  •  » Piekielnie dobra propozycja rang dostosowana do WoW'a

#1 2009-02-23 14:25:41

Dragoneili

Członek Dark Angels

Punktów :   
Nick Postaci: Ameilie
Rasa: Undead
Klasa: Rouge
Profesje:: JC 311 / Mining 311 / LP 265
Level: 53

Piekielnie dobra propozycja rang dostosowana do WoW'a

Jako, że ilość rang w gildii jest ograniczona mam tutaj rangi piekielne v2.0

Lucifer:
Wielki cesarz, zarządca piekieł. Czyli u nas: Gulid Master


Belzebub:
Pierwszy Generał Wojny. Odpowiada za militaria. Może przyjmować nowych członków i awansować starych.

Satanachia:
Pierwszy Minister Wojny. Zastępca i główny pomocnik Belzebuba. Może przyjmować nowych członków i awansować starych tylko po konsultacji.


Astaroth:
Pierwszy Generał Administracji. Odpowiada za wszelkie formalności, takie jak:
- Rozwój i kontrola GB
- Nadzór nad przyjmowaniem nowych członków
- Kontrola notek
- Kontrola rang
- Czat oficerski
- Nadzór na zmianami rang
etc...

Lucifage:
Pierwszy Minister Administracji. Zastępca i główny pomocnik Astaroth'a. Możliwość zmiany opisu gildii. Możliwość przyjmowania nowych członków. Możliwość awansowania członków.


Foran:
Wyższa kadra oficerska. Dostęp do czatu oficerskiego, dużo stacków w GB. Mają obowiązek doraźnie pomagać Belzebubowi i Satanachii. Kadra Oficerów Wojny. Brak możliwości zmiany treści notki oficerskiej.


Ayperos:
Średnia kadra oficerska. Dostęp do czatu oficerskiego, dużo stacków w GB. Mają obowiązek doraźnie pomagać Astarothowi i Lucifage. Kadra Oficerów Administracji. Brak możliwości zmiany tekstu notki oficerskiej.


Mroczny:
Wyższa ranga z podstawowych. Średnia ilość stacków w GB. Brak dostępu do czatu oficerskiego. Brak możliwości zmiany tekstu notki podstawowej, notka oficerska niewidoczna.


Akolita:
Podstawowa ranga w gildii. Mała ilość stacków w GB. Brak dostępu do czatu oficerskiego. Brak możliwości zmiany tekstu notki podstawowej, notka oficerska niewidoczna.


Judasz:
Ranga karna. Brak żadnych praw, nawet do pisania na czacie gildyjnym (może czytać, ale nie może pisać).



Objaśniania kolorów i dodatkowe informacje:
Gulid master
Kadra Generalska
Kadra Adiatuntów
Kadra oficerska
Brak koloru- kadra szeregowa
Karne rangi


Wszystkie rangi powyżej oficerskiej (włącznie) ma prawo skazać członka na rangę Judasz. Każdy może zmieniać notki, chyba, że napisano inaczej.


"Owładnęła mną rozkoszna słodycz, odosobniona, nieumotywowana..."  Marcel Proust "W stronę Swanna"

Offline

 

#2 2009-02-23 14:29:39

adanai

Członek Dark Angels

Punktów :   
Nick Postaci: Kostka
Rasa: Blood Elf
Klasa: Warlock
Profesje:: Tailoring, Enchanting
Level: 40

Re: Piekielnie dobra propozycja rang dostosowana do WoW'a

a moźe poprostu

Dark Dux lub tu moźna jakaś› alternatywe

Templar

Prophet

Ayperos/

Acolyte

Howling

New/Meat

Offline

 

#3 2009-02-23 15:50:21

Dragoneili

Członek Dark Angels

Punktów :   
Nick Postaci: Ameilie
Rasa: Undead
Klasa: Rouge
Profesje:: JC 311 / Mining 311 / LP 265
Level: 53

Re: Piekielnie dobra propozycja rang dostosowana do WoW'a

nie po to siedziałem nad tym dwa dni żeby hierarchia była zangielszczono-niepiekielna -,-

owszem, to tylko propozycja ale staralem sie zachowac porzadny klimat a nie wymyslać pierdoły. Każda ranga u mnie jest od imienia demona który idealnie się dopasował do funkcji za jaką odpowiada ranga.

Ostatnio edytowany przez Dragoneili (2009-02-23 15:52:12)


"Owładnęła mną rozkoszna słodycz, odosobniona, nieumotywowana..."  Marcel Proust "W stronę Swanna"

Offline

 

#4 2009-02-25 11:33:33

Tassratul

Członek Dark Angels

Punktów :   
Nick Postaci: Tassraul
Rasa: Tauren
Klasa: Warrior
Profesje:: Blacksmithing , Minning
Level: 30

Re: Piekielnie dobra propozycja rang dostosowana do WoW'a

brzmi nawet to nieźle ale  , dla mnie jest to za toroche za bardzo uwojskowione , pozatym sprecyzuj jak kto komu ma pomagac
bo z nazw do naszej gildi to raczej nie pasowałoby

Ostatnio edytowany przez Tassratul (2009-02-25 14:44:11)

Offline

 

#5 2009-02-25 12:27:38

Argo

Członek Dark Angels

Punktów :   
Nick Postaci: Argo
Rasa: Blood Elve
Klasa: Rogue
Profesje:: Min/ skin (maxed)
Level: 65

Re: Piekielnie dobra propozycja rang dostosowana do WoW'a

Dobra robota, wszystko wygląda porządnie, ale... to nie zadziała. Wybierzesz ludzi, którzy mają pomagać swojemu zwierzchnikowi, ale w jaki sposób mają to robić?

Offline

 

#6 2009-02-25 18:08:21

Sztyft

Członek Dark Angels

Punktów :   

Re: Piekielnie dobra propozycja rang dostosowana do WoW'a

Dokładnie... uważam że potrzeba nam jak najmniej Rang.

Lider.
Rada.
Oficer.
Elita.   - Nad podziałem Elity i Członków też można się zastanowić czy potrzebny : p no bo po co? : )
Członek. : p bez skojarzeń. 
Newbie.
Karna.

Nazwy poszczególnych do omówienia. Lider może wszystko. Rada też. Bardzo mała grupa. Oficerów można kilku, żeby mogli przyjmować nowych. Można dać Oficer ^ możliwość wybierania więcej rzeczy z 1 tabu w celu eliminacji śmiecia : ] aż do czasu aż się nauczymy co jest potrzebne.

Dobrze jest przy okazji ponazywać Taby. Bo jak narazie to trudno coś w nich znaleźć : ]

"Rang tyle ile potrzeba - po co się bawić? "

Offline

 

#7 2009-02-25 20:32:31

Kruelox

Moderator

Punktów :   
Nick Postaci: Kruelox | Krux
Rasa: Tauren
Klasa: Hunter | Druid
Profesje:: Jewelcrafting | Mining | Ench
Level: 70 | 24

Re: Piekielnie dobra propozycja rang dostosowana do WoW'a

Jak na ta chwile wprowadziłem w życie rangi zaproponowane przez Dragoneiliego, z tym ze nie ustalono jeszcze kto za co bedzie odpowiedzialny. Rada - rangi oficerskie, sa chyba 4 - każdy bedzie odpowiedzialny za cos innego (z tym że bez relacji podwladnosci pomiedzy soba ) wiec mysle ze rozwiazanie dobre
A range oficerską w zależności od rodzaju działalności i efektów tej działalności można dyskutować dla każdego gracza osobno moim zdaniem. Tyle ode mnie

Offline

 

#8 2009-02-26 14:59:45

Ashe

Członek Dark Angels

Punktów :   

Re: Piekielnie dobra propozycja rang dostosowana do WoW'a

ta.... dodajcie jeszcze kilka rang i stworzycie sejm.... im wiecej u wladzy tym lepiej, nazwy angielskie a rzeczywistosc polska...wszyscy na stolki:P

Offline

 

#9 2009-02-26 20:05:41

Tassratul

Członek Dark Angels

Punktów :   
Nick Postaci: Tassraul
Rasa: Tauren
Klasa: Warrior
Profesje:: Blacksmithing , Minning
Level: 30

Re: Piekielnie dobra propozycja rang dostosowana do WoW'a

taak dołóżmy jeszcze z trzy rangi tak aby każdy bił sie z każdym o władze

Offline

 

#10 2009-02-26 20:38:03

Dragoneili

Członek Dark Angels

Punktów :   
Nick Postaci: Ameilie
Rasa: Undead
Klasa: Rouge
Profesje:: JC 311 / Mining 311 / LP 265
Level: 53

Re: Piekielnie dobra propozycja rang dostosowana do WoW'a

W moim systemie wszystko jest jasne: w radzie osób trójka (Lucifer, Belzebub, Astaroth). Dokładnie wydzielone kto za co odpowiada, kto kogo zastępuje w przypadku nieobecności (dwóch zastępców: Lucifage i Satanachia). Tak więc u mnie rang nie jest wcale dużo: pięć rang dla pięciu osób, jedna karna (judasz), jedna początkowa (akolita), jedna stała podstawowa (mroczny) i oficer razy dwa (Ayperos, Foran). Rang wcale nie jest tak dużo jak się wydaje. Poza tym bez odpowiednich rang będzie burdel jak zwykle: GB nieuporządkowane, insty spontan (EWENTUALNIE zaplanowane kara...).  Moja propozycja rang jest od razu propozycją zrobienia porządku.


Nawet jeśli nie zgodzicie się na te rangi (bo albo w całości, albo wcale! Nie zgadzam się na przerabianie mojej ciężkiej pracy z encyklopedią piekła i demonów ) to nie dawać żadnych angielskich syfów (jakie np zaproponował Adanai). Jak ktoś chce dokonać zmian to następnym razem proszę o wcześniejsze poinformowanie mnie, dobrze? Bo naprawdę dużo pracy włożyłem w opracowanie tego i nie po to, żeby

Co do wyboru ludzi: bardzo łatwo. Trzeba tylko wybrać takich co im się chce coś robić więcej i zarazem potrafią się dogadać z po ludzku (czyt. po demoniemu) z górą. Załóżmy taką sytuację:
Tak jak w grze Moonstars: http://online.freeware.info.pl/moonstars.html
Lucifer miłościwie panujący Kruelox wybiera sobie dwóch do rady. Najlepiej dogaduje się z graczami X i Y. Załóżmy, że wyrażają chęć robienia czegoś więcej. Więc gracz X zostaje Belzebubem, a gracz Y Astarothem. Teraz: gracze X i Y muszą mieć zastępców, więc to oni ich wybierają (załóżmy gracze V i Z). Jeśli wybranym chce się pracować: proszę bardzo: każdy ma swoje zadania (zresztą na początku jej jasno określiłem) i jest OK.
Pokażcie mi tutaj jakiś problem palcem, bo chcę uwierzyć, że śnię.


"Owładnęła mną rozkoszna słodycz, odosobniona, nieumotywowana..."  Marcel Proust "W stronę Swanna"

Offline

 

#11 2009-02-26 20:38:07

manis

Członek Dark Angels

Punktów :   

Re: Piekielnie dobra propozycja rang dostosowana do WoW'a

Nie lepiej dać rangę "oficera" założycielom/założycielowi a reszcie członek? Albo klasy zależne od poziomu postaci. Bo co mnie obchodzi ze kolo ma range "minister wojny", ze niby mam sie goscia sluchac?

Ostatnio edytowany przez manis (2009-02-26 20:38:54)

Offline

 

#12 2009-02-26 20:42:03

Argo

Członek Dark Angels

Punktów :   
Nick Postaci: Argo
Rasa: Blood Elve
Klasa: Rogue
Profesje:: Min/ skin (maxed)
Level: 65

Re: Piekielnie dobra propozycja rang dostosowana do WoW'a

Dragoneili napisał:

Pokażcie mi tutaj jakiś problem palcem, bo chcę uwierzyć, że śnię.

Słuchaj, nie wiem jak sobie wyobrażasz tą całą organizację. Mi się to osobiście bardzo podoba, klimat, porządek i te sprawy, ale... jak chcesz to zrobić w gildii, w której jedyna komunikacja polega na gratulowaniu sobie wbitego poziomu? Ja bym to na Twoim miejscu głęboko przemyślał moje słowa.

Ostatnio edytowany przez Argo (2009-02-26 20:42:36)

Offline

 

#13 2009-02-26 21:23:07

Fidiasz

Członek Dark Angels

Punktów :   
Nick Postaci: Fidiasz
Rasa: Troll
Klasa: Hunter
Profesje:: Herbalism / Alchemy

Re: Piekielnie dobra propozycja rang dostosowana do WoW'a

IMO git majonez, klimacik jest? Jest! Propozycja Dragoneili bardzo mi się podoba.
Argo ma po części racje, co minister wojny będzie układał grafik inst?
Można spróbować

Offline

 

#14 2009-02-27 00:29:31

Elvellon

Członek Dark Angels

Punktów :   
Nick Postaci: Elvellon
Rasa: Blood Elf
Klasa: Warlock
Profesje:: Mining/Jewelcrafting
Level: 29

Re: Piekielnie dobra propozycja rang dostosowana do WoW'a

Jak dla mnie bomba. Tylko nie ma co się rozdrabniać na dużą ilość rang. Dać najważniejsze i też będzie klimatycznie

Offline

 
  • Index
  •  » Gildia
  •  » Piekielnie dobra propozycja rang dostosowana do WoW'a

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bassparty.pun.pl www.oi.pun.pl www.rapidracing.pun.pl www.czarnyodyniec.pun.pl www.wsu.pun.pl