Dark Angels

Forum Gildi Dark Angels

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-03-10 17:44:28

Tassratul

Członek Dark Angels

Punktów :   
Nick Postaci: Tassraul
Rasa: Tauren
Klasa: Warrior
Profesje:: Blacksmithing , Minning
Level: 30

O odchodzeniu z Gildi

Ostatnio idze zauwarzyc że z gildi odchodzi coraz więcej osób, ale apogeum trwa od 9 marca .
Wczoraj póxnym wieczorem ludzie zaczeli odchodzic z gildii i jak sie okazało zdecydowana wiekoszośc odchodzi po "kupel odzedł" , nie mówi o innych którzy odeszli z innych pobudek.
Proponuje wiec umieścic w statusie gildi aby przy przychodzeniu do gildi nie robiono takich żeczy bo to jedynie osłabia więzi między członkami gildi , równierz kryteria przyjmowania powinny byc zmniejszone na daną chwile tak aby zwiększyc stan osobowy - proponuje w granicach 39-45 lvl.

Offline

 

#2 2009-03-10 18:22:00

Fidiasz

Członek Dark Angels

Punktów :   
Nick Postaci: Fidiasz
Rasa: Troll
Klasa: Hunter
Profesje:: Herbalism / Alchemy

Re: O odchodzeniu z Gildi

Razem z Ekthem uzgodniliśmy, że fuzja nie wyszła. Przyczyną było to, że nie uzgodniliście warunków po swojej stronie. Fuzja miałą polegać na rozpadzie obu gildii i powstaniu nowej, ale Legion cały czas ciągnął i przyjmował nowych członków, w tym z DA. Stwierdziliśmy, że sytuacja jest niedorzeczna i rozwiązaliśmy współpracę.

Ostatnio nie mam czasu na grę więc nie wiem czy Ekth rozmawiał z Krue, albo kimś wyżej od Was. Nie powinniśmy tak odchodzić bez słowa Sam bym pogadał, ale jak już mówiłem, mało gram :-/

Miło było, ale się skończyło
GL & HF.
Spotkamy się ne BG

Offline

 

#3 2009-03-13 17:49:13

Junak

Członek Dark Angels

Punktów :   

Re: O odchodzeniu z Gildi

widze ze gildia sie rozpada powoli. wie ktos dlaczego mam range Judasza? (nie moge pisac nawet na gc)

Offline

 

#4 2009-03-17 16:15:14

Drutak

Członek Dark Angels

Punktów :   
Rasa: Tauren
Klasa: Druid
Profesje:: sknning/lwk
Level: ?? :p

Re: O odchodzeniu z Gildi

każdy kto został w DA ma judasza bo były jakieś akcje jak ludzie odchodzili
Ja przechodzę na grę Klondike: http://online.freeware.info.pl/klondike.html
Jest super!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.armiarelamu.pun.pl www.inicjatywalubuska.pun.pl www.samstudchemul.pun.pl www.worldofninja.pun.pl www.fflf2klan.pun.pl